Nyertünk! Szeged GA-Aqvital FC Csákvár 0-1 (0-1)

Feltoltve: 2017.november 26

Ma délután a kiesés elleni küzdelemben közvetlen riválisnak számító Szeged vendégei voltunk a gyulai Grosics Akadémián.

Szijjártó Istvánnak nem volt oka a múlt héten bravúros győzelmet arató kezdőcsapatunkon változtatni, így a Kazincbarcika ellen három pontot begyűjtő tizenegynek szavazott ismét bizalmat.

Szeged GA-Aqvital FC Csákvár 0-1 (0-1)

Gyula, 200 néző, vezette: Ducsai József (Punyi Gyula, Berényi Ákos)

Szeged: Szántai – Coroian, Causic, Farkas M., Zabari – Horváth A. – Katona M. (Beke, 23.), Povázsai, Szabó P. – Zádori, Germán. Szakmai igazgató: Supka Attila.

Csákvár: Markek – Rétyi, Tar, Csonka, Baranyai – Papp M., Mészáros D., Galambos – Sándor Gy. – Molnár T., Oldal. Vezetőedző: Szijjártó István.

1. perc : Elkezdődött a mérkőzés.

2. perc: Egy hosszú előre vágott labda átszállt a szegedi védők felett, Molnár Tibor lecsapott rá, majd higgadtan helyezett Szántai kapujának jobb sarkába, 0-1.

7. perc: Coroian szánta el magát egy távoli lövésre, labdáját  Markek szögletre ütötte.

12. perc_ Zádori lövését hárította magabiztosan Markek.

23. perc: Máris cserélnek a hazaiak, Katonát Beke váltja.

27. perc: Szabó beadását Germán fejelte kapura, Tar szerencsére még bele tudott érni, így szögletre pattant a labda.

34. perc: Molnár Tibor robogott el a jobb szélen, beadásáról azonban éppen hogy lemaradtak a középsők.

36. perc: Causic sárga lapot érően szabálytalankodott Oldallal szemben.

49. perc: papp Máté kapott sárga lapot, miután buktatta Povázsait.

54. perc: Szabó beadását Horváth csúsztatta kapura, sikerült szögletre mentenünk.

61. perc: Baranyai reklamálásért sárga lapot kapott.

69. perc: Papp Máté helyére Polonkai érkezik,  míg Zádorit Balogh váltja.

70. perc: Germán löketét Markek a léc fölé tornázta.

79. perc: Szabó Péter kapott sárga lapos figyelmeztetést.

81. perc: Oldal Tibor helyére Kiprich Dávid érkezik az utolsó percekre.