Nem lesz Aqvital FC-Fradi a Magyar Kupában …

Feltoltve: 2017.október 26

Kedden és szerdán rendezték meg az országos tábla második fordulóját a labdarúgó Magyar Kupában, majd a legkésőbb véget ért összecsapást követően már ki is sorsolták a következő kör párosítást.

Mint köztudott, csapatunk tegnap 3-0-ra nyert az NB III-as Szekszárd otthonában, így ott vagyunk a legjobb 32 között. A legtöbb pályán érvényesült a papírforma, ám néhány óriási meglepetés is született. A címvédő Ferencváros például kiesett Kisvárdán – míg a Haladás a harmadosztályú Tiszaújváros, a Vasas a Dunaújváros, a Mezőkövesd a Gyirmót otthonában vérzett el -, azaz már a sorsolás előtt biztossá vált, 2015 és 2016 után idén nem lesz Csákvár-Fradi találkozó a kupában.

Nos ha az Üllői útiakat nem is kaptuk meg, egy másik zöld-fehér élvonalbeli gárdát, a Paksot igen. A továbbjutás egy mérkőzésen dől el, azaz amennyiben a rendes játékidő döntetlennel ér véget, 2×15 perces hosszabbításra, szükség esetén tizenegyesrúgásokra kerül sor.

A Magyar Kupa következő fordulójának hivatalos meccsnapja: november 29.