Továbbjutás a kupában: Szekszárdi UFC-Aqvital FC Csákvár 0-3 (0-1)

Feltoltve: 2017.október 25

Ma délután az NB III-as Szekszárd otthonában lépett pályára csapatunk a Magyar Kupa hetedik fordulójában. Szíjjártó István – akárcsak az előző Magyar Kupa-fordulóban – ismét azokat a játékosokat küldte pályára, akik az elmúlt bajnoki meccseken kevesebb lehetőséget kaptak.

Szekszárdi UFC-Aqvital FC Csákvár 0-3 (0-1)

Szekszárd, 100 néző, vezette: Oláh Gábor (Vígh-Tarsonyi Gergő, Kulcsár Dániel)

Szekszárd: Filipánics – Márton, Károly (Rácz, 69.), Hegedás M., Budai – Lékó (Juhász, 63.) – Kvanduk J., Preininger, Nagyváradi – Fejes. Vezetőedző: Kvanduk János.

Csákvár: Major – Fényes (Csonka, 76.), Kiprich D., Gajda – Galambos (Bokros, 80.) – Sejben, Papp M., Mészáros D., Molnár Cs. – Magyari, Jelena (Daróczi, 80.). Vezetőedző: Szíjjártó István.

21. perc: Kapu előtti kavarodás végén Papp Máté kotorta a hálóba a labdát, 0-1.

53. perc: Galambos bal oldali beadása után Papp Mátét buktatták a büntetőterületen belül, a jogos tizenegyest a sértett magabiztosan értékesítette, 0-2.

60. perc: Szöglet után óriási kavarodás volt a hazai kapu előtt, Jelena eszmélt a leggyorsabban és közelről, ballal a hálóba helyezte a labdát, 0-3.

Győzelmével csapatunk bejutott a Magyar Kupa legjobb 32 együttese közé.