A harmadosztályban folytatja volt kapusunk

Szerzo:
Feltoltve: 2017.október 18
horvath

A nyáron érkezett Csákvárra, ám egy meccs után távozott is klubunktól Horváth Gábor. Egykori kapusunk most új csapatot talált magának.

Horváth Gábor az első fordulóban lejátszott, MTK ellen 2-1-re elvesztett mérkőzésen jó teljesítményt nyújtott, ám azt követően eltűnt szurkolóink látóköréből. Klubunk augusztus végén szerződést bontott a hálóőrrel, aki a napokban megegyezett az NB III Nyugati csoportjában szereplő BKV Előrével, mely kapust keresett.

Horváth Gábor további pályafutásához sok sikert kívánunk.

Szóljon hozzá

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

*

code

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>