Vége: Aqvital FC Csákvár-Szolnoki MÁV 2-0 (0-0)

Feltoltve: 2017.október 8
live

Ma kora este az elmúlt hetekben bombaformába lendült szolnoki együttest fogadja csapatunk bajnoki mérkőzésen. A 17 órakor kezdődő összecsapásról online közvetítésünk révén tájékozódhatnak szurkolóink.

A kapuban váltani kényszerült vezetőedzőnk, a belázasodott Markek Tamás helyett Horváth Dániel áll a gólvonal elé. Hosszú sérülés után visszatér a kezdőbe Baranyai Ádám is, aki még Kisvárdán dőlt ki a sorból.

Aqvital FC Csákvár-Szolnoki MÁV 2-0 (0-0)

Csákvár, 300 néző, vezeti: Bogár Gergő (Vígh-Tarsonyi Gergő, Mohos Milán)

Aqvital: Horváth D. – Rétyi, Tar, Csonka, Baranyai – Sándor Gy., Bokros – Oldal, Polonkai, Nagy Zs. – Máté. Vezetőedző: Szíjjártó István.

Szolnok: Hrabina – Ágoston, Balogh M., Papp Sz., Lakatos Cs. – Kenderes – Molnár R., Pintér N., Farkas A. – Olasz, Tóth L. Vezetőedző: Balogh Pál.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés: mi tiszta sárgában, a vendégek pedig piros mezben és fekete nadrágban léptek pályára. A mérkőzés ünnepélyes kezdőrúgással kezdődött. Csapatunk törzsszurkolója Szabó Csongor indította útjára a labdát.

2. perc: Olasz Dénes éles szögből leadott lövését hárította a rövid saroknál Horváth Dániel.

8. perc: Bal oldali szolnoki szöglet után Pintér Norbert a tizenhatos bal sarkáról keményen rátűzte, Horváth vetődve hárított.

9. perc: Sándor ugratta ki a jobbösszekötő helyén meglóduló Oldal Tibort, aki elől Papp becsúszva szögletre szerelt.

12. perc: Jobb oldali szögletvariáció után Tóth László elé került a labda, aki 20 méterről, jobbal a jobb sarok mellé tekert.

13. perc: Oldal Tibor lódult meg a bal oldalon, becsapta Ágostont az ötös vonalánál, ám a visszaérkező Balogh szögletre tisztázott.

14. perc: Máté János kapott remek labdát Sándortól, egy csellel becsapta Pappot, de 10 méteres lövése végül szögletre pattant.

16. perc: Nagy Zsolt 20 méteres lövését öklözte a mezőnybe Hrabina.

19. perc: Pintér a jobboldali alapvonalról remekül emelt a tizenegyes pontra, farkas Aurél félfordulatból azonnal lőtt, a labda szinte leborotválta a jobb kapufát.

21. perc: Sándor György leheletfinoman emelt egy szabadrúgást a tizenhatos vonalára, Oldal Tibor a kapunak háttal állva félfordulatból kapásból kapura belsőzte, a dermedt Hrabina mellett a labda centikkel suhant el a bal alsó sarok mellett.

25. perc: Balogh és Máté futott versenyt egy labdáért, centerünk a tizenhatos előtt elterült, a játékvezető azonban továbbot intett.

26. perc: Lakatos száguldott el a bal oldalon, pontos beadását Tóth László óriási helyzetből, 8 méterről a jobb kapufa mellé lőtte.

30. perc: Sándor a mezénél fogva húzta vissza Farkast, sárga lapot kapott érte.

34. perc: Bokros baloldali beadását Máté a hosszú ötös sarkáról a léc fölé fejelte.

36. perc: Sándor, Polonkai, Nagy Zsolt volt a labda útja. Szélsőnk bal oldali beadását Hrabina éppen Máté fejéről ütötte le.

39. perc: Tóth László kapott sárga lapot a szabadrúgás elvégzésének késleltetéséért.

40. perc: Polonkai bal oldali beívelését Oldal a tizenhatoson levette, majd azonnal kapura is lőtt, a labda azonban Baloghon irányt változtatva szögletre pattant.

Vége az első félidőnek.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

47. perc: Máté bal oldali beadását magabiztosan húzta le Hrabina.

48. perc: Baranyai leheletfinoman emelt a tizenhatos vonalán álló Nagy Zsolthoz,  a labda átszállt Balogh feje felett, de az asszisztens behúzta lesnek.

51. perc: nagy Zsolt buktatta Pintért, Olasz szabadrúgása azonban elkerülte a bal felső sarkot.

54. perc: Tóth László 30 méteres szabadrúgását Horváth magabiztosan hárította a jobb saroknál.

55. perc: Polonkai 23 méteres lövésébe jókor lépett bele Papp és róla szögletre pattant a labda.

60. perc: Farkas buktatta Polonkait, sárga lapot kapott érte.

62. perc: Rétyi remek megelőző szereléssel elhozta a labdát Lakatos elől, a jobboldali szögletzászlótól élesen középre lőtte, ahol Papp elengedte, ezzel annyira meglepte kapusát, hogy Hrabina majdnem beejtette a labdát a gólvonal mögé.

65. perc: Bokros 25 méterről a léc fölé bombázott.

66. perc: Cserél a Szolnok: Pintér helyére Pantovic érkezik.

69. perc: Cserél csapatunk: Máté helyén Molnár Tibor folytatja.

71. perc: Sándor mesteri indításával Rétyi indult meg a jobb oldalon, pontos indítását azonban nagy helyzetből, 10 méterről a kapu fölé bombázta.

75. perc: Sándor György 20 méterről ballal kilőtte a bal felső sarkot, 1-0.

77. perc: Cserél a Szolnok: Farkas helyére Jasarevic érkezik.

80. perc: Harmadik cseréjét is kihasználja a Szolnok: Molnár helyén Angyal folytatja.

81. perc: Szabadrúgás késleltetéséért Bokros kapott sárga lapot.

83. perc: Kapunk előtti kavarodás végén Angyal az ötösről a bal kapufa mellé lőtt.

87. perc: Cserél csapatunk: Nagy Zsolt helyére Galambos érkezik az utolsó percekre.

88. perc: Kenderes kapott sárga lapot reklamálásért.

89. perc: Harmadszor is cserél csapatunk: Bokros helyén Kiprich folytatja.

90. perc: A játékvezető 4 percet hosszabbít.

91. perc: Ágoston kapott buktatásért sárga lapot.

93. perc: Molnár Tibor kapott remek labdát és az ötös jobb sarkáról kilőtte a hosszú sarkot, 2-0.

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.