Megvan a kupameccs pontos időpontja

Feltoltve: 2017.október 4
időpont

Tegnap ülést tartott a Magyar Labdarúgó Szövetség versenybizottsága, s döntött az MK hetedik fordulójának pontos menetrendjéről.

Mint köztudott, csapatunk magabiztos játékkal, 5-1-es győzelmet aratott az előző körben az NB III-as THSE-Szabadkikötő együttese ellen, s ezzel bejutott a következő fordulóba. Az országos tábla második játéknapjának sorsolását már korábban elkészítette az MLSZ, ám csak kedden délután pontosították az időpontokat. Ezek szerint csapatunk október 25-én szerdán, 13.30-kor lép pályára a harmadosztályú Szekszárd otthonában. A továbbjutás változatlanul egy mérkőzésen dől el, amennyiben a rendes játékidő döntetlennel ér véget, 2×15 perces hosszabbításra, szükség esetén tizenegyesrúgásokra kerül sor.

A hetedik fordulóban egyébként az élvonalbeli csapatok még kiemelést élveztek, ám a másodosztályú együttesek már szembe kerülhettek egymással. Mindez a Ceglédet és a Soroksárt érintette érzékenyen, hiszen a két gárda egymással találkozik október 25-én.

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.