Vége: Cegléd-Aqvital FC Csákvár 1-0 (1-0)

Feltoltve: 2017.szeptember 17

Ma délután a jó formában lévő Cegléd együttesénél lép pályára csapatunk az NB II-es bajnokság kilencedik fordulójában. A 16 órakor kezdődő összecsapás eseményeiről online közvetítésünk révén tájékozódhatnak szurkolóink.

Cegléd-Aqvital FC Csákvár 1-0 (1-0)

Albertirsa, 200 néző, vezeti: Horváth Tamás (Szécsényi István, Csatári Tibor)

Cegléd: Mursits – Preklet, Nánási, Farkas A., Törtei – Albert, Hujber (Asztalos, 40.) – Damásdi, Virág, Szilágyi (Peres, 74.) – Szabó V. (Farkas J., 46.). Vezetőedző: Klausz László.

Csákvár: Markek – Horvat I. (Fényes, 79.), Tar, Kovács G., Galambos – Sándor, Mészáros (Bokros, 80.) – Magyari, Kiprich, Oldal (Papp M., 64.) – Jelena. Vezetőedző: Szíjjártó István.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

10. perc: Támadások sorával kezdtük a mérkőzést. Oldal Tibor végezhetett el szabadrúgást, de a fejes sajnos nem talált kaput.

12. perc: Újabb helyzetet sikerült kialakítanunk, de Oldal beadását most sem tudtuk a kapuba fejelni.

16. perc: Szerelni tudták védőink Szabót, majd ismét támadtunk, de Jelena sajnos már lesen volt.

23. perc: Jól felépített támadás után szögletre tisztáztak a hazai védők, helyzet azonban nem alakult ki.

25. perc: Damásdi megfutotta a bal oldalunkat, az alapvonalról pontosan adott be, Szilágyi pedig nem hibázta el a helyzetet, 1-0.

30. perc: Kontratámadást indítottunk, de Farkas menteni tudott. A szögletet sajnos nem sikerült kapuba fejelnünk.

35. perc: Farkas kap sárga lapot, majd Oldal végezhet el szabadrúgást. Végül a vendégek kapusa jöhet kirúgással.

36. perc: Újabb támadásunk akad el les miatt.

40. perc: Cserélnek a hazaiak: Hujber helyére Asztalos érkezik.

41. perc: Cserélnek a ceglédiek: Hujber helyére Asztalos jön. Szilágyi kap sárga lapot szabálytalanságáért.

45. perc: A játékvezető egy percet hosszabbít.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. A hazaiak cseréltek, Szabó Viktor helyet Farkas János jött ki a folytatásra.

47. perc: Markek magabiztosan hárítja Farkas János lövését.

53. perc: Damásdi vitte el lendületesen a labdát a jobb szélen, beadását Szilágyi kapura emelte, de Markek hárította a lövést.

58. perc: Nánási fejeli ki Mészáros beadását, Sándor azonnal kapura lő, de a védők szögletre tisztáznak.

64. perc: Oldal Tibor helyére Papp Máté érkezik.

67. perc: Jobb oldali beadás után Jelena lövése a kapufáról vágódott ki.

73. perc: A gólszerző Szilágyi Péter helyére Peres Csaba áll be a hazaiaknál.

74. perc: Cserélnek a hazaiak: Szilágyi helyére Peres érkezik.

79. perc: Nánási sárga lapot érően rántja vissza Magyarit. Horvát Ivor helyére Fényes Szabolcs érkezik a hajrára.

80. perc: Szíjjártó István utolsó cserelehetőségét is kihasználja: Mészáros Dávidot Bokros Szilárd váltja.

84. perc: Farkas András megkapja második sárga lapját, így mehet zuhanyozni.

90. perc: A játékvezető 3 percet hosszabbít.

92. perc: Sándor lövését Mursits hárítja.