Vége: Aqvital FC Csákvár-Credobus Mosonmagyaróvár 1-1 (0-0)

Feltoltve: 2017.augusztus 13

Ma este, villanyfényes mérkőzésen fogadtuk a Mosonmagyaróvár együttesét. A bajnokság harmadik fordulójának összecsapásán vezetőedzőnk, Szanyó Károly továbbra sem számíthatott a sérüléssel bajlódó, illetve hosszabb időt kihagyó Sejben Viktorra, Kiprich Dávidra és Fényes Szabolcsra. Sőt, Jelena Richárd eltiltása miatt ezúttal igazi center nélkül lépett pályára csapatunk. Ahogy az előző bajnokságban is előfordult már, Molnár Csaba játszott előre tolt ékként, s mögötte három támadó felfogású középpályás próbálta meg kiszolgálni.

Aqvital FC Csákvár-Mosonmagyaróvár 1-1 (0-0)

Csákvár, 300 néző, vezette: Gaál Ákos (Király Zsolt, Kepe Arnold)

Csákvár: Horváth D. – Rétyi, Tar, Dulló, Baranyai – Mészáros D. (Bokros, 64.), Galambos –  Daróczi (Magyari, 81.), Sándor Gy., Oldal – Molnár Cs. (Molnár T., 72.). Edző: Szanyó Károly.

Mosonmagyaróvár: Tarczy – Bohner (Huszárik, 25.), Spirulisz, Vágó L., Juhász Gy. – Schmatovich,Kovács B., Lőrinczy – Laki (Kószás, 86.), Katona K., Tóth L. (Bartos, 67.). Edző: Várhidi Péter.

Hiába uraltuk az első félidőt, hiába dolgoztunk ki több helyzetet is, a szünetig nem sikerült feltörni az óváriak masszív védekezését.

66. perc: Tóth Levente révén megszerezte a vezetést a vendégcsapat, 0-1.

91. perc: Amikor már szinte senki nem bízott  benne, egy kapu előtti tömörülés végén sikerült begyötörnünk az egyenlítő találatot Tar Zsolt révén, 1-1.

A szünet után szinte a semmiből szerzett vezetést a vendég gárda, ám attól kezdve még inkább a kapujuk elé szorítottuk a Várhidi-legénységét. A hajrában mindent egy lapra tettünk fel, Szanyó Károly átszervezte csapatunkat, s az utolsó pillanatban sikerült egyenlítenünk. A látottak alapján pontszerzésünk mindenképpen megérdemelt.

(Elnézést kérünk szurkolóinktól, technikai probléma miatt nem tudtunk élőben közvetíteni a mérkőzésről.)