Siker a második szlovéniai meccsen is: ND Ilirija-Aqvital FC Csákvár 0-1 (0-0)

Feltoltve: 2017.július 15

Ma kora este második felkészülési mérkőzésünket is le játszottuk a szlovéniai edzőtáborban. Szanyó Károly ezúttal is egy  másodosztályú gárda ellen tesztelhette, hol tartunk a csapatépítésben.

ND Ilirija Ljubljana-Aqvital FC Csákvár 0-1 (0-0)

Terme Cates, 200 néző

Csákvár (I. félidő): Horváth G. – Bokros, Pintér B., Tar, Daróczi, Csonka, Sejben, Baranyai, Molnár T., Jelena, Sándor Gy.

II. félidő: Laky – Magyari, Rétyi, Dulló, Molnár Cs., Gajda, Oldal, Kovács T., Mészáros D., Nyilasi B., Galambos. Edző: Szanyó Károly.

89. perc. Magyarit buktatták a tizenhatoson belül, a jogosan megítélt tizenegyest Molnár Csaba higgadtan helyezte a hálóba, 0-1.

Ideális labdarúgóidőben, népes közönség előtt, jó hangulatú meccset játszottunk a szlovén másodosztály középcsapatának számító ljubljanaiak ellen. Az első félidő kiegyenlített játéka után a másodikban már több helyzetünk volt, kapufát is lőttünk, s akarásunk az utolsó percben megérdemelt gólt eredményezett.