NK Brezice-Aqvital FC Csákvár 0-1 (0-0)

Feltoltve: 2017.július 13

Az eredeti tervekkel ellentétben nem 17, hanem csak 18 órakor kezdődött első szlovéniai felkészülési mérkőzésünk, melyet a hotelünk közelében lévő pályán játszottunk. Ellenfelünk a szlovén másodosztály középcsapatának számító Brezice volt.

Terme Catez, 50 néző

Csákvár (I. félidő): Horváth D. – Rétyi, Tar, Dulló, Galambos – Pintér B. – Sejben, Daróczi, Sándor Gy., Oldal – Jelena.

II. félidő: Laky – Kovács, Csonka, Gajda, Baranyai – Bokros – Molnár Cs., Nyilasi B., Mészáros D., Molnár T. – Magyari. Edző: Szanyó Károly

70. perc: Szabadrúgáshoz jutottunk a szlovén tizenhatos bal sarkának közelében. A labda mögé Magyari Szilárd állt és mesteri mozdulattal, védhetetlenül tekert a rövid felsőbe, 0-1.

A kezdőcsapatban három új fiú is helyett kapott: a Puskás Akadémiától érkezett Tar Zsolt, a Videotonból tavasz után visszatérő Sejben Viktor és a Pakstól kölcsön kapott Jelena Richárd ezúttal mutatkozott be együttesünkben. A második félidőben aztán folyamatosan adott bizonyítási lehetőséget a keret tagjainak Szanyó Károly. A jó iramú felkészülési meccset aztán Magyari Szilárd parádés szabadrúgásgólja döntötte el.