Galambos parádés góllal mutatkozott be

Feltoltve: 2017.július 1

Ma délelőtt lejátszott idei első felkészülési mérkőzését csapatunk. Szanyó Károly a kilencven perc során több próbajátékosnak is bizonyítási lehetőséget adott, akik mellett a Puskás Akadémia néhány fiataljai (Rétyi, Magyari, Erdei) is pályára lépett.
Aqvital FC Csákvár-Főnix 6-2 (4-2)
Felcsút, 100 néző
Csákvár: Horváth G. – Rétyi, Dulló, Gajda, Galambos – Fényes, Sándor Gy., Lőrincz – Molnár Cs., Magyari, Oldal.
A II. félidőben pályára lépett: Horváth D., Pintér B., Baranyai, Lipcsei, Erdei, Nyilasi, Molnár T.
9. perc: Oldal bal oldali beadását Magyari csúsztatta a hálóba, 1-0.
15. perc: Gajda kísérte haza a labdát, Horváth Gábor későn mozdult ki a kapujából, a kettőjük közé belépő fehérvári támadó pedig elesett. A játékvezető tizenegyest ítélt, melyet magabiztosan értékesítettek a vendégek, 1-1.
19. perc: Oldalt buktatták a tizenhatoson belül, a jogos büntetőt Sándor György helyezte a hálóba, 2-1.
20. perc: Elaludt védelmünk, a beívelt labdát a fehérváriak centere fejelte a léc alá, 2-2.
23. perc: Galambos a tizenhatos bal sarkánál csinált egy cselt visszafelé, majd jobbal kilőtte a hosszú felső sarkot, 3-2.
39. perc: A lesre játszó védők között Lőrincz mesteri labdával indította Sándor Györgyöt, aki nem hibázta el a ziccert, 4-2.
65. perc: Molnár Tibort buktatták a büntetőterületen belül, Nyilasi Bálint könyötelen ítéletvégrehajtónak bizonyult, 5-2.
82. perc: Erdei indította a jobb szélen Pintért, akinek centerezése után Molnár Tibor lőtt a bal felső sarokba.
Csapatunk következő felkészülési mérkőzését szerdán 17 órakor, Felcsúton vívja a Sepsiszentgyörgy ellen.