A licence már megvan

Szerzo:
Feltoltve: 2017.május 10
mlsz-logo

A Magyar Labdarúgó Szövetség licencadó bizottsága tegnapi ülésén döntött a 2017-18-as bajnokságra leadott kérelmekről. Mint köztudott, klubunk a meghatározott időre beadta az NB II-es induláshoz szükséges licence-kérelmét.

- Tegnap hivatalosan értesítette klubunkat az MLSZ, hogy kérelmünk pozitív elbírálást kapott, azaz megkaptuk a másodosztályú induláshoz szükséges licencet – tájékoztatta honlapunkat Hegedűs Ferenc technikai vezető.

Az elmúlt napokban a Siófok, a Budaörs, a Dorog, a Kozármisleny, a Sopron, a Szolnoki MÁV, a Vác, a Győri ETO, a Kaposvár, az Ajka, a Jászberényi FC kapott NB II-es, míg csoportunkból a Balmazújváros, a Békéscsaba, a Puskás Akadémia és a Soroksár NB I-es licencet.

Szóljon hozzá

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

*

code

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>