Hírverőmeccs Csongrádon

Szerzo:
Feltoltve: 2017.március 21
csapat

Csapatunk kihasználva a magyar labdarúgó válogatott hét végi, portugáliai világbajnoki selejtezője miatti bajnoki szünetet, elfogadta a klubunknak szóló hírverő mérkőzésen való szereplést.

- A Csongrád megyei első osztályú bajnokság listavezetőjétől, a Csongrád együttesétől kaptunk baráti felkérést egy hírverő meccsre holnapra – tájékoztatta honlapunkat klubunk tulajdonosa, Nagy Sándor. – A találkozó remek alkalom, hogy a 90 perces gyakorláson túl egy kicsit csapatépítő programként is felfogjuk a szerdai kirándulást.

Az “országjáró” túrára a teljes keretet elviszi vezetőedzőnk, és minden bizonnyal azon játékosok is bizonyítási lehetőséget kapnak, akik az elmúlt hetekben kevesebb időt töltöttek a pályán.

Szóljon hozzá

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

*

code

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>