Vége: Aqvital FC Csákvár-Soroksár 1-1 (1-0)

Feltoltve: 2017.március 19

Nehéz helyzetbe sodródott csapatunk ma 17 órától, a mezőny egyik legjobb, legszervezettebb csapata ellen próbálja megszakítani rossz sorozatát. A bajnoki találkozót online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel.

Vincze István továbbra is keresi védelmét. Mivel a tavaszi mérkőzéseken sorozatban kapta csapatunk az elkerülhető gólokat, így ismét pályára vezényelte a keret korelnökét, Szalai Tamást, akitől nem titkoltan azt várja, hogy elirányítsa fiatalabb társait.

Lucsánszky Tamás ugyanakkor minden különösebb teher nélkül küldheti pályára együttesét és a sűrített tempónak megfelelően rotálhatja kezdő tizenegyét. Így került a kezdőbe a mai mérkőzésre Valencsik Dávid, Peszmeg Viktor, Gárdos András és Szilágyi Péter.

Aqvital FC Csákvár-Soroksár 1-1 (1-0)

Csákvár, 300 néző, vezeti: Bognár Tamás (Szalai B., Szécsényi)

Csákvár: Kovács D. – Pintér B., Szalai T., Dulló, Baranyai – Fényes, Kékesi – Molnár T., Bakos (Gottfried, 85.), Oldal (Molnár Cs., 65.) – Sejben (Lipcsei, 93.). Edző: Vincze István.

Soroksár: Jova – Fülöp (Pál, 70.), Lorentz, Gyepes, Gengeliczki, Valencsik – Haris, Sándor I., Peszmeg (Huszák, 79.) – Gárdos, Szilágyi T.(Nagy O.,50.) Edző: Lucsánszky Tamás.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés. Mi tiszta sárgában, a vendégek pedig tiszta fehér szerelésben léptek pályára.

2. perc: Pintér buktatta Valencsiket a csákvári kaputól 25 méterre az oldalvonal mellett. Sándor szabadrúgását Szalai azonban könnyedén vágta ki a mezőnybe.

6. perc: Fülöp átadása után Sándor fordulhatott tisztán kapura a csákvári tizenhatosnál, ám szilágyinak szánt átadását lefülelték a hazai védők.

8. perc: Gyepes lökte föl a jobb oldali vonal mellett Oldal Tibort, Bakos szabadrúgását azonban Jova könnyedén húzta le.

11.perc: Oldal forgatta meg Lorenczet a bal oldalon, beadása után szögletre tisztáztak a soroksári védők. Bakos sarokrúgását a kapujából kilépő Jova magabiztosan húzta le.

13. perc: Haris szlalomozott végig a csákvári térfélen, a tizenhatos előterében középre passzolt, ám mielőtt Szilágyi lőhetett volna, Fényes becsúszva szögletre mentett.

18. perc: Sándor bal oldali szöglete Gyepes lábáról pattant az alapvonalon túlra.

A nehéz, csúszós talajon nem igazán alakulhatott ki játék, egyelőre komolyabb helyzetek nélkül zajlott a mérkőzés, csapatunk visszahúzódva saját kapuja elé átadta a kezdeményezés lehetőségét a Soroksárnak, ám Sándor Istvánék egyelőre nem találnak fogást csapatunkon.

24. perc: Peszmeg visszahúzta Oldalt a soroksári kaputól 30 méterre, sárga lapot kapott érte.

26. perc: Szép jobb oldali támadás végén Fényes középre lőtt labdáját az éppen lőni készülő Bakos elől Oldal elsodorta, s bár azt követően két csellel tisztára játszotta magát, a kapu fölé bombázott.

27. perc: Sándor jobb oldali szögletét középről kicsúsztatták védőink, érkezett Valencsik és a balösszekötő helyéről, 20 méterről életerős lövést eresztett meg. A fű alatt elsuhanó labdáját Kovács csak másodjára tudta hárítani.

36. perc: Haris Attila a jobbösszekötő helyéről 20 méterről a léc fölé lőtt.

37. perc: Gárdos ugrott ki a leshatárról a tizenhatos bal oldali vonaláról, okosan gurított vissza Sándornak, aki azonban elgyámoltalankodta a helyzetet.

39. perc: Bakos a bal oldali alapvonal közeléből végzett el szabadrúgást, keményen belőtt labdáját Jova kiöklözte, Oldal Tibor azonban nagy helyzetből, 15 méterről, senkitől sem zavartatva a léc fölé lőtt.

39., perc: Valencsik buktatta Molnár Tibort a jobb oldalon, sárga lapot kapott.

40. perc: Bakos jobb oldali szabadrúgását Szalai mindenkit megelőzve csúsztatta a hosszú sarokba, 1-0.

45. perc: Gárdos játszotta tisztára magát a jobb oldali alapvonalon, hajszálpontosan emelt Haris elé, aki 10 méterről, nagy helyzetben az égbe lőtt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. Egyik csapat sem cserélt.

50. perc: Cserél a Soroksár : Szilágyi Pétert Nagy Olivér váltotta.

51. perc: Sándor István kanyarított szabadrúgást veszélyesen a csákvári kapu elé, Kovács Dániel azonban bátor vetődéssel mentett a berobbanó Gárdos elől.

52. perc: Óriási ziccert hagyott ki csapatunk. Sejben gyönyörűen fordult le Gyepesről, majd az alapvonal közeléből pontosan gurított a támadást teljesen egyedül kísérő Oldal elé, szélsőnk 8 méteres lövését azonban Jova óriási bravúrral hárította.

56. perc: Reklamálásért Lorentz Márton kapott sárga lapot.

58. perc: Nagy Olivér jobb oldali szabadrúgása veszélyesen tekeredett kapunk elé, ám szerencsénkre lemaradtak a soroksári belsők a labdáról.

65. perc: Cserél csapatunk: Oldal helyére Molnár Csaba érkezett.

66. perc: Lorentz tört előre bátran a jobbösszekötő helyén, éles lövése az oldalhálóban kötött ki.

68. perc: Bakos jobb oldali szöglete okozott riadalmat a vendég szurkolók körében, de a rövid saroknál megcsúsztatott labda végül elsuhant a kapu előtt.

70. perc: Cserél a vendég csapat: Fülöp Noel helyére Pál András érkezett.

70. perc: Lorentz tört előre a jobb oldali vonal mellett, az alapvonalról keményen középre lőtte a labdát. Az imént pályára lépett Pál András Dulló szorításában kapura pörgette, de Kovács óriási bravúrral hárított a gólvonalon.

Ahogy egyre nagyobb lett az eső intenzitása, úgy fokozódik a soroksári nyomás. Szalai Tamás azonban eddig remekül összefogta fiatal védelmünket, s amikor már rajtuk is túl jutott a labda még ott volt Kovács Dani, aki bravúrokat bemutatva őrzi kapuja érintetlenségét.

76. perc: Sándor István bal oldali szögletét Kovács magabiztosan húzta le.

77. perc: Kovács Dániel időhúzásért sárga lapot kapott.

79. perc: Cserélnek a vendégek: Peszmeg helyett Huszák folytatja.

85. perc: Cserél csapatunk: Bakos helyett Gottfried folytatja.

Nagy Olivér 20 méteres szabadrúgása a bal sarok mellett hagyta el a játékteret.

88. perc: Huszák mesteri indításával Lorentz lépett ki a leshatárról, 15 méterről a tehetetlen Kovács mellett a kapu közepébe lőtt, 1-1.

90. perc: Gárdos rántotta le sárga lapot érően Molnár Csabát.

A játékvezető 4 percet hosszabbít.

92. perc: Nagy Olivér lőtte be a tizenhatos előterébe a labdát, Pál okosan elengedte, Sándor azonban nagy helyzetben, 10 méterről nem találta el a kaput.

93. perc: Pál András kapott sárga lapot. Cserél csapatunk: Sejben helyére Lipcsei érkezik.