Vége: Aqvital FC Csákvár-Balmazújváros 1-2 (1-0)

Feltoltve: 2017.március 12

Ma késő délután a másodosztályú mezőny egyik legszervezettebb csapatát, a Balmazújvárost fogadjuk bajnoki mérkőzésen. A 17 órakor kezdődő találkozó eseményeit online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel.

Vincze István továbbra is keresi a legütőképesebbnek vélt kezdő tizenegyét. Ennek érdekében kicsit megkeverte a sorokat, így például a korábban a vonal mellett játszó Molnár Tibort tolta előre az ék szerepébe bízva gyorsaságában. A vendégek mestere ugyanakkor tartotta magát a futball íratlan szabályához, azaz nem változtatott legutóbb győztes csapatán.

Aqvital FC Csákvár-Balmazújváros 1-2 (1-0)

Csákvár, 300 néző,vezeti Szilasi Szabolcs (Kepe Arnold, Mohos Milán)

Csákvár: Kovács D. – Pintér, Dulló, Lipcsei, Baranyai – Fényes, Kékesi – Sejben, Oldal, Molnár Cs.(Bakos Sz.) – Molnár T.(Vallejos) Vezetőedző: Vincze István.

Balmazújváros: Horváth L. – Vachtler, Rus, Tamás, Németh Á. – Sigér, Bódis – Heffler (Fekete Á.), Kovács Á. (Virág), Vajda (Hadházi)- Belényesi. Vezetőedző: Feczkó Tamás.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, mi sárga-kékben, a vendégek narancssárga nadrágban és fehér mezben léptek pályára.

8. perc: Fényes 50 méteres keresztlabdájával Molnár Csaba cselezte le magát a bal oldali alapvonalig, kapu elé lőtt labdáját azonban a balmazi belsők kivágták.

10. perc: Molnár Tibor a bal oldali vonal mellől indulva sorra cselezte ki a rátámadó védőket, 10 méteres lövésébe azonban Rus az utolsó pillanatban bele tudott lépni s róla szögletre pattant a labda.

12. perc: Heffler jobb oldali szögletét Rus fejelte kapura, Pintér a gólvonalról mentett.

15. perc: Oldal 25 méteres lövését biztosan hárította Horváth kapus.

16. perc: Belényesi rázta le magáról őrzőjét, 10 méteres lövését Kovács bravúrral hárította.

18. perc: Rajzolni sem lehetett volna szebb támadást: szép kényszerítő után Baranyai száguldott el a bal oldalon, visszalőtt labdáját Molnár ugyan nem érte el, de érkezett Oldal Tibor és a tizenegyes pontról okosan a jobb alsó sarokba helyezett, 1-0.

20. perc: Oldal Tibor 20 méteres lövését még blokkolták a vendég védők, a kipattanót azonban Molnár Tibor tovább húzta Sejben elé, aki a jobb összekötő helyéről, 15 méterről azonnal lőtt. Horváth bravúrral tenyerelte ki a jobb alsó sarokba tartó labdát.

31. perc: Belényesi a jobb oldali alapvonalról remekül emelt a hosszú sarokra, ahol érkezett Vajda, 3 lépésről kapásból kapura lőtt, a labda Kovács kapusról kipattant. Bár kétszer ismételni tudtak a vendég támadók, önfeláldozóan bevetődő védőink mindannyiszor útját állták a labdának.

38. perc: Molnár Csaba 20 méteres jobb lábas lövése a bal felső sarok fölött zúgott el.

41. perc: Vachtler  35 méteres óriási lövését Kovács a levegőben úszva ütötte szögletre a jobb sarok elől.

45. perc: Villámgyorsan építettük fel támadásunkat a jobb oldalon: Molnár Tibor keresztlabdája után Molnár Csaba került lövőhelyzetbe, lövését Horváth vetődve hárította.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

49. perc: Óriási helyzet maradt ki: Oldal Tibor 35 méteres szabadrúgását Horváth csak kitenyerelni tudta, érkezett Kékesi és két lépésről az üres kapu előtt keresztbe fejelte a labdát.

52. perc: Vachtler 22 méteres lövését fogta mellre Kovács Dániel.

53. perc: Sejben fordult le remekül a tizenhatos előterében védőjéről, a bal összekötő helyéről 12 méterről lőtt, labdája azonban célt tévesztett.

55. perc: Vajda húzott el a bal oldalon, pontos beadását a rövid saroknál remek tempóban érkező Kovács Ádám perdítette a hálóba, 1-1.

63. perc: Cserél csapatunk: Molnár Csaba helyére Bakos Szabolcs érkezett.

65. perc: Cserélnek a vendégek: Heffler helyén Fekete Ádám folytatja.

66. perc: Molnár Tibor fordult le védőjéről a bal oldali alapvonalnál, pontosan gurított vissza, Bakos 10 méteres lövését Horváth bravúrral kitenyerelte, Fényes azonban nagy helyzetben, 8 méterről a kapu mellé durrantott.

69. perc: Gyorsan elvégzett jobb oldali bedobás után Kovács Ádám lefutotta Baranyait, középre lőtt labdájára érkezett Fekete Ádám és bevetődve a hosszú sarokba kotorta a labdát, 1-2.

75. perc: Fényes indításával Sejben ugrott ki középen, ám Tamás szorításában 10 méterről a bal sarok mellé lőtt.

82. perc:Cserélnek a vendégek: Kovács Ádám helyére Virág érkezett.

85. perc: Cserél csapatunk: Molnár Tibor helyett Vallejos folytatja.

85. perc: Meccslabdát hagyott ki a Balmazújváros: Fekete Ádám lefordult Dullóról, 15 méterről, óriási helyzetből a bal alsó sarok mellé lőtt.

90. perc: A játékvezető 4 percet hosszabbít.

91. perc: Cserél a Balmazújváros: Vajda helyén Hadházi folytatja.