Vége: Aqvital FC Csákvár-Szeged 0-3 (0-1)

Feltoltve: 2017.február 26

Ma a 22. forduló mérkőzésén lép pályára csapatunk. Hazai környezetben, a táblázat nyolcadik helyén tanyázó szegedi alakulatot fogadjuk. Azon szurkolóink, akik nem tudnak kilátogatni a stadionba, online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel a találkozó eseményeit.

Bár a hét közepén úgy tűnt, szép lassan kiegészül keretünk, sajnos a meccs előtt kiderült, vírusos fertőzés miatt többen is ágynak dőltek. Fényes, Kékesi és Dulló is a kezdőcsapatban kapott volna helyet, távollétükben Pintér, Szalai és Baranyai lépett előre.

Aqvital FC Csákvár-Szeged 2011 GA 0-3 (0-1)

Csákvár, vezeti: Barna Gábor (Aradi József, Kiss Balázs)

Csákvár: Kovács D. – Pintér B. (Hajdú S., 76.), Szalai T., Lipcsei, Baranyai – Bakos, Kiprich D. – Molnár T. (Vallejos, 89.), Oldal, Molnár Cs. (Lőrincz, 68.) – Sejben. Vezetőedző: Vincze István.

Szeged: Szántai – Achim (Farkas A., 54.), Farkas M., Tóth G., Mészáros M. – Coroian (Andorka, 62.) – Király P., Horváth A., Zabari – Germán, Zádori (Balogh G., 83.). Vezetőedző: Klausz László.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, mi tiszta sárgában, a vendégek pedig tiszta fehér szerelésben léptek pályára.

5. perc: Tóth Gábor rángatta meg Sejbent a szegedi kaputól 25 méterre a jobb összekötő helyén. Oldal szabadrúgása először levágódott a sorfalról, majd kapu elé emelését Forgács kifejelte.

9. perc: Tóth Gábor buktatta sárga lapot érően Oldal Tibort.

12. perc: Farkas buktatta Bakost a szegedi tizenhatos előterében, Bakos szabadrúgása levágódott a sorfalról, ballábas ismétlését pedig a jobb kapufa hárította.

22. perc: Király jobb oldali szögletét a rövid saroknál Tóth Gábor fejelte a bal kapufa tövére.

25. perc: A meccs legszebb jelenete eddig: Molnár Csaba sarokkal tette a jobb összekötő helyén kilépő Molnár Tibor elé a labdát, Tóth Gábor azonban tanítani való becsúszással menteni tudott.

26. perc: Ismét Oldal Tibor volt a szenvedő fél, ezúttal Achim Ádám kapott sárga lapot buktatásáért.

30. perc: Bakos meredek indítását az előre törő Molnár Csaba elől Farkas kanalazta el a tizenegyes ponton.

38. perc: Germán kapott remek indítást a jobb összekötő helyén, Kovács az ötös bal sarkán még bravúrral hárított előle, ám védőink késlekedtek a felszabadítással, az érkező Király Patrik pedig 18 méterről, remek lövéssel kilőtte a jobb felső sarkot, 0-1.

43. perc: Germán kényszerítőzött Zádorival tizenhatosunk előterében, a visszakapott labdát középről 17 méterről alig lőtte a jobb alsó mellé.

44. perc: Molnár Csaba 30 méteres lövése szinte leborotválta a jobb kapufát.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

47. perc: Bakos 17 méteres szabadrúgása érintés nélkül suhant el a kapu előtt.

54. perc: Csere a vendégeknél: Achim helyére Farkas Aurél érkezik.

57. perc: Bakos emelt a szegedi védelem mögé, de Szántai a tizenegyes pontra kifutva, vetődve felszedte a labdát Sejben elől.

58. perc: Molnár Csaba a jobb oldali alapvonalról lágyan emelt a kapu elé, ám a labda elsuhant Sejben feje előtt.

61. perc: Reklamálásért Germán Tamás kapott sárga lapot, nálunk pedig Kiprich Dávidnak villant a sárga.

62. perc: Ismét cserélnek a vendégek: Coroian helyére Andorka érkezett.

68. perc: Zabari jobb oldali beadását Andorka csúsztatta a bal alsó sarokba, 0-2. Cserél csapatunk: Molnár Csaba helyére Lőrincz Attila érkezett.

74. perc: Sejben a bal oldali vonalról cselezte befele magát, a kaputól 14 méterre megcélozta a rövid alsót, Szántai azonban vetődve hárított.

76. perc: Cserél csapatunk: Pintér helyére Hajdú Sándor érkezett.

77. perc: Baranyai tartotta fel Horváth Attilát, sárga lapot kapott érte.

83. perc: Harmadik cserelehetőségét is kihasználja a vendég csapat: Zádori helyére Balogh Gusztáv érkezik.

89. perc: Cserél csapatunk: Molnár Tibor helyére Vallejos érkezik.

90. perc: A játékvezető 4 percet hosszabbít.

94. perc: Szabadrúgásból Mészáros megszerezte a vendégek harmadik gólját, 0-3.