Klubunk csatlakozik az NS kezdeményezéséhez: ingyenes lesz a Szeged elleni meccs!

Szerzo:
Feltoltve: 2017.február 22
ns

A Nemzeti Sport mai számában új akciót hirdetett a labdarúgó szurkolók érdekében:

„Menj meccsre fél áron! – hirdet akciót a Nemzeti Sport, célul kitűzve, hogy a klubok segítségével benépesüljenek a lelátók. Legalább a 23. fordulóban, amikor lapunk a jegyárak felére csökkentésére próbálja rábírni a hazai pályán szereplő klubokat. A három dobogós, a Videoton, a Honvéd és a Vasas felsorakozott az ügy mögé.”

Nos azóta a három élvonalbeli klub mellett az NB I-ből a Gyirmót, a Mezőkövesd és az MTK, míg a másodosztályból a Budaörs, a Kozármisleny, a Mosonmagyaróvár, a Nyíregyháza, a Puskás Akadémia és a Siófok is csatlakozott a kezdeményezéshez.

- Természetesen mi sem maradunk ki az akcióból – tájékoztatta honlapunkat klubunk tulajdonosa, Nagy Sándor. – Sőt, mi nem fél áron engedjük be a szurkolókat a február 26-án, vasárnap 16 órakor kezdődő Szeged 2011 elleni bajnoki összecsapásra, hanem teljesen ingyenessé tesszük a belépést. Minden szurkolót, legyen az csákvári vagy Tisza-parti szimpatizáns, szeretettel várunk a hét végi találkozóra.

 

Szóljon hozzá

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

*

code

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>