Szurkolói ankétra várjuk szimpatizánsainkat

Szerzo:
Feltoltve: 2017.február 13
DSCF1533

A hét végén megkezdődik a 2016-17-es másodosztályú labdarúgó bajnokság tavaszi idénye. Ahogy az a rajt előtt megszokott, szurkolói ankétra várja klubunk szimpatizánsait Nagy Sándor elnök.

- Szerdán, a polgármesteri hivatalban tartjuk bajnoki rajt előtti szokásos szurkolói ankétunkat, melyre mindenkit szeretettel várunk – tájékoztatta honlapunkat klubunk tulajdonosa, Nagy Sándor. – A találkozón természetesen ott lesz csapatunk új vezetőedzője, Vincze István, valamint bemutatjuk a téli átigazolási időszakban szerződtetett új játékosokat is.

A szurkológyűlés szerdán 18 órakor kezdődik a polgármesteri hivatalban.

Szóljon hozzá

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

*

code

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>