Győzelem a csoportrivális ellen

Feltoltve: 2017.február 5

Csapatunk újabb felkészülési mérkőzésen van től. Ezúttal a felcsúti füvespályán fogadtuk NB II-es csoportellenfelünket.
Aqvital FC Csákvár – Vác FC 2-0 (1-0)
Felcsút, 30 néző
Csákvár: Csákvár: Dániel – Pintér (Kocsis), Dulló, Fényes, Kékesi (Valleyos) – Mészáros (Liszi), Bakos, Tóth J. (Szalai) – Molnár T., Gottfried (Nyilasi), Molnár Cs. Edző: Vincze István.
Vác FC (I. félidő): Szentpéteri – Hegedűs, Dlusztus, Görgényi, Gulyás – Tóth B., Tóth G. – Kákonyi, Nagy R., Mátyás – Szenes
Vác FC (II. félidő): Halasi – Rása, Dlusztus, Tóth F., Major – Tóth B. – Zsolnai, Nyilas, Rusvay, Majoros – Balajti. Edző: Nagy Tibor.
27. perc: Dlusztus kézzel ért a labdához a tizenhatoson belül, a büntetőt Molnár Csaba higgadtan helyezte a kapuba, 1-0.
71. perc: Szöglethez jutott csapatunk. A beívelésre Halasi rossz ütemben mozdult ki a kapujából, s Molnár Csabénak nem okozott gondot a léc alá csúsztatni, 2-0.
– A sok hiányzó miatt szokatlan összeállításban játszottunk, s ezért nem játszottunk igazán jól – értékelte a látottakat Vincze István. – Örömteli viszont, hogy a 16 éves Liszi Márk átesett a tűzkeresztségen, bátran, ügyesen játszott.