Vége: Aqvital FC Csákvár-Zalaegerszeg 2-2 (1-1)

Feltoltve: 2016.november 20

Ma délután, hazai pályán fogadjuk a feljutásra pályázó Zalaegerszeg együttesét a másodosztályú bajnokság tizenhetedik fordulójában. A bajnoki összecsapásról 16 órakor kezdődő online közvetítésünkben számolunk be.

Aqvital FC Csákvár-Zalaegerszeg 2-2 (1-1)

Csákvár, vezeti: Solymosi Péter (Punyi Gyula, Márkus Péter)

Csákvár: Kovács D. – Pintér B.(Lőrincz), Póti, Dulló, Hajdú S. – Mészáros D., Bakos Sz.(Horváth R.) – Molnár T., Kiprich D., Oldal (Kékesi)- Paudits. Edző: Toldi Gábor.

ZTE: Szappanos – Villám, Nagy T.(Króner), Forgács, Deutsch – Patvaros, Kretz – Babati, Jakab, Ekker(Gottfried) – Bobál G.(Daru) Edző: Csató Sándor.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés: mi tiszta sárgában, a vendégek fehér mezben, kék nadrágban léptek pályára.

2. perc: Rosszul sikerült hazaadás után a kapufáról kipattanó labdát Ekker egy lépésről a hálóba passzolta, 0-1.

A váratlanul kapott gól szemmel láthatóan megfogta csapatunkat, perceknek kellett eltelni, míg magunkhoz tértünk a sokktól.

11. perc: Dulló mélységi indításával Kiprich lépett ki a jobb összekötő helyén, ám az utolsó percben szögletre szerelték.

15. perc: Deutsch bal lábas, 20 méteres szabadrúgását Kovács szögletre tenyerelte.

17. perc: Villám 25 méteres lövését Kovács kitenyerelte, érkezett Ekker, ám mielőtt lőhetett volna, Pintér becsúszva szögletre szerelte.

30. perc: Pauditsot rendesen faragja a zalaegerszegi védelem. Ezúttal Nagy Tamás volt szabálytalan, sárga lapot is kapott érte.

31. perc: Bakos 40 méteres keresztlabdájával Molnár próbált elhúzni a jobb szélen, belőtt labdája azonban szögletre pattant.

32. perc: Pintér remek becsúszó szerelése után Oldal került lépéselőnybe a jobb oldalon, keményen belőtt labdáját a hosszún érkező Molnár Tibor a kapu közepébe bombázta, 1-1.

36. perc: Pintér Bence rossz ütemű becsúszásáért sárga lapot kapott.

43. perc: Bakos a tizenhatos bal sarkáról emelt középre, ám Paudits elől Forgács ki tudta fejelni a labdát.

A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

47. perc: Babati cselezgetett a balösszekötő helyén, lövése Pótiról került az alapvonalon túlra. A bal oldali szöglet után Nagy Tamás elesett az ötösön,  a játékvezető pedig általános meglepetésre büntetőt ítélt. Bobál Gergő a jó irányba mozduló Kovács mellett a kapu jobb sarkába helyezte a labdát, 1-2

54. perc: Patvaros emelt az ötösre, Bobál megelőzte ugyan Kovácsot, ám fejesébe így is bele tudott kapni kapusunk és szögletre tisztázott.

56. perc: Bobál lépett ki a lesre játszó védőink között a jobb összekötő helyén, ám az ötös sarkáról lövés helyett emelni akart és labdája a háló tetejére hullott.

59. perc: Deutsch húzta vissza Mészáros Dávidot a mezénél fogva, sárga lapot kapott érte.

61. perc: Kettőt is cserél csapatunk: Pintér helyett Lőrincz, Oldal Tibor helyén Kékesi  folytatja a játékot.

62. perc: Bakos szabadrúgás beívelését Póti befejelte a kapu előterébe, Szappanos már verve volt, ám Paudits egy lépésre a gólvonaltól nem találta el a labdát.

63. perc: Molnár Tibor visszahúzásért sárga lapot kapott.

67. perc: Villám nem engedte elvégezni a szabadrúgást, helyette Hajdú kapott sárga lapot.

70. perc: Kékesi fordult le Babatiról a jobb oldalon, középre lőtt labdája azonban elsuhant a berobbanó középsők előtt.

71. perc: Fortgács lerántotta Pauditsot a jobb oldali vonal mellett, ő is megkapta a maga sárgáját.

76. perc: Cserél csapatunk: Bakos helyére Horváth Roland érkezik.

79. perc: Cserél a Zalaegerszeg: Ekker helyett Gottfried folytatja.

81. perc: Cserél a Zalaegerszeg: Bobál helyett Daru folytatja.

84. perc: Horváth Roland az alapvonalon kapura fordult, ám éles szögből leadott lövését Szappanos magabiztosan fogta.

85. perc: Ismét cserél a Zalaegerszeg: Nagy Tamás helyett Króner folytatja a játékot.

89. perc: Villám kapott akasztásért sárga lapot.

90. perc: Horváth Roland 16 méteres lövése kipattant Szappanos kezéből, érkezett Molnár és egy lépésről a labdát a kapuba kotorta, 2-2.

91. perc: Daru Bence letalpalta Kiprichet, sárga lapot kapott.

92. perc: Paudits gyötörte középre a bal oldali alapvonalról, Horváth Roland két lépésről mellé bombázott.