Nemzetközi meccs lesz Csákváron

Szerzo:
Feltoltve: 2016.november 11
mlsz-logo

A jelek szerint jól vizsgázott klubunk a közelmúltban, mikor sporttelepünk adott otthont az U17-es válogatottak Európa-bajnoki selejtező-sorozatának.

- A napokban ismét megkereste klubunkat a Magyar Labdarúgó Szövetség, hogy szeretne újabb nemzetközi találkozót rendezni Csákváron – tájékoztatta honlapunkat csapatunk technikai vezetője, Hegedűs Ferenc. – Ezek után jövő kedden (november 15-én) mi leszünk a házigazdái a Magyarország-Szlovákia U17-es válogatottak felkészülési mérkőzésének.

A keddi összecsapás 11 órakor kezdődik.

 

Szóljon hozzá

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

*

code

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>