Ez nem a mi napunk volt: Vác-Aqvital FC Csákvár 3-1 (1-0)

Feltoltve: 2016.november 6

A másodosztályú labdarúgó bajnokság ma délutáni fordulójában csapatunk Dunaújvárosban lépett pályára.
Vác-Aqvital FC Csákvár 3-1 (1-0)
Dunaújváros, 100 néző, vezette: Lovas László (Medovarszki János, Csatári Tibor)
Vác: Szentpéteri – Hegedűs Cs., Görgényi, Tóth F., Gulyás M. – Tóth B., Tóth G. – Niedermüller, Nagy R. (Kákonyi, a szünetben), Mátyás (Bőgér, 93.) – Rusvay (Majoros, 62.). Vezetőedző: Nagy Tibor.
Csákvár: Kovács D. – Kékesi, Póti, Dulló, Baranyai Á. – Kiprich D., Bakos (Molnár T., 56.) – Mészáros D., Nyilasi B. (Oldal, a szünetben), Lőrincz (Erdei, 84.) – Paudits. Vezetőedző: Toldi Gábor.
Gólszerzők: Mátyás (44.), Görgényi (54.), Paudits (66.), Tóth B. (76.)

Csapatunk elmaradt a közelmúltban megszokott formájától, s ezt megbosszulta a váci gárda.
Nagy Tibor: – Nem játszottunk úgy, ahogyan szoktunk, de most az eredmény volt az elsődleges, az, hogy felzárkózzunk a mezőny első feléhez. Ezt teljesítettük, de szeretném, ha az eredményesség jó játékkal párosulna.
Toldi Gábor: – Sajnos ma nagyon rossz napot fogtunk ki. Bár 2-1 után még lett volna lehetőségünk az egyenlítésre, ám a harmadik váci találat mindent eldöntött, gratulálok az ellenfélnek.