Vége: Kozármisleny-Aqvital FC Csákvár 1-1 (0-1)

Feltoltve: 2016.október 30

A labdarúgó NB II tizenötödik fordulójában újonc otthonában lép pályára csapatunk. A Kozármisleny elleni összecsapás eseményeit 17 órkaor kezdődő online közvetítésünk révén követhetik figyelemmel szurkolóink.

Toldi Gábor vezetőedző úgy döntött, hogy az eltiltott Póti Krisztián helyét – az MLSZ honlapjának értesítése ellenére nem egy, hanem két mérkőzésre tiltották el – Szalai Tamás veszi át. A hazaiak védelméből hiányzik volt játékosunk, Racskó Roland, aki sérüléssel bajlódik.

Kozármisleny-Aqvital FC Csákvár 1-1 (0-1)

Pécs, 200 néző, vezeti: Böcskei Balázs (Pápai Zoltán, Bornemissza Gergő)

Kozármisleny: Helesfay – Pajor, Lantos, Szekszárdi, Kocsis – Nagy E., Tóth M. – Beke, Wittrédi, Sinanovic – Kemény. Edző: Kovács Zoltán

Csákvár: Kovács D. – Kékesi, Szalai T., Dulló, Baranyai – Kiprich D. – Mészáros D., Bakos Sz., Nyilasi B., Lőrincz – Paudits. Edző: Toldi Gábor.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés: mi tiszta sárgában, míg a hazaiak kék-feketében léptek pályára.

7. perc: Bakos szöglete után Nyilasi került gólhelyzetbe, de közelről a kapu fölé bombázott.

11. perc: Ziccer: Lőrincz Attila a balösszekötő helyéről, 14 méterről lőtt, Helesfay bravúrral hárított, a kipattanót Paudits azonnal visszatette, de a labda elakadt Lantosban.

17. perc: Sinanovic próbálta meg eljátszani a büntetőterületen belül, hogy buktatták, Böcskei játékvezető azonban nem ült fel a műesésnek, és sárga lappal jutalmazta a vétkest.

19. perc: Kemény buktatta Kiprich Dávidot, ismét villant a sárga.

22. perc: Nem bírnak magukkal a hazaiak, ezúttal Nagy Endre kapott sárgát, mert visszahúzta Mészáros Dávidot. Öt perc alatt ez már a harmadik mislenyi figyelmeztetés volt.

24. perc: Lőrincz Attila révén mi is megkaptuk az első sárgát.

27. perc: Az első igazán veszélyes hazai helyzet: Sinanovic éles szögből nem találja el a hosszú sarkot.

30. perc: Wittrédi szabadrúgása után az ide-oda pattogó labdát Lőrincz fejelte ki a gólvonal közeléből.

40. perc: Kocsis lövését védte magabiztosan Kovács Dániel.

44. perc: Megszereztük a vezetést: bedobás után Paudits okosan elgurította a labdát a kapujából kilépő Helesfay mellett, a visszafutó Szekszárdi már nem tudott menteni, 0-1.

Böcskei játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, egyik csapat sem cserélt a szünetben.

47. perc: Lőrincz Attila lepte meg a hazaiakat, 22 méteres lövése a felső lécen csattant.

51. perc: Rosszul végeztek el egy bedobást a saját térfelük közepén a hazaiak, sikerült labdát szereznünk, de Pajor az utolsó pillanatban menteni tudott Paudits elől.

59. perc: Növelhettük volna az előnyünket, de Lőrincz Attila közelről éppen Helesfayt találta el.

60. perc. Besárgult a hazaiak középső védője, Lantos is. Cserélnek a hazaiak: Kemény helyett egy támadó, Városi Viktor érkezik.

61. perc: Toldi Gábor is cserére szánja el magát, Nyilasi Bálint helyére Molnár Tibort küldi a pályára.

64. perc: Újabb hazai csere: Nagy Endre le, Kirchner be.

69. perc: Szögletet végezhettek el a hazaiak, a veszélyesen ívelődő labda Szekszárditól elpattant, végül védőink felszabadítottak.

77. perc: Molnár Tibor kuszálta össze a hazai védelmet, de beadását lantos kivágta az érkező Lőrincz elől.

81. perc: Utolsó cserelehetőségüket is kihasználják a hazaiak, Nagy Krisztián érkezik Wittrédi Dávid helyére.

83. perc: Frissít Toldi Gábor is: Bakos Szabolcsot Kocsis Gábor váltja az utolsó percekre.

86. perc: Beke beadását Nagy csúsztatta kapura, de Kovács Dániel biztosan fogta a fejest.

90. perc: A játékvezető három perc hosszabbítást jelzett.

91. perc: Paudits Patrik időhúzásért sárga lapot kapott.

91. perc: Nem sikerült kihúznunk a hosszabbítást: bal oldali beadás után középen megcsúsztatták a labdát, a hosszú érkezett Beke és 10 méterről kilőtte a jobb alsót, 1-1.

92. perc: Paudits helyére Oldal érkezett az utolsó percre.