Kupameccs kedden: 17.30-kor kezdünk a Békéscsaba ellen

Feltoltve: 2016.október 24

Sok idejük nem maradt a regenerálódásra játékosainknak. A szombat esti bajnoki után kedden már Magyar Kupa összecsapás vár csapatunkra. A legjobb 32 közé jutásért megrendezésre kerülő 7. fordulóban a Békéscsaba gárdáját látjuk vendégül. Azt a Békéscsabát, melyet nem is olyan régen 3-1-re legyőztünk bajnoki összecsapáson, s amelyik ellen történelmünk során még egyszer sem szenvedtünk vereséget tétmeccsen.

Persze helyén kell kezelnünk a dolgokat, alakuló, formálódó csapatunk számára ezúttal talán elsőbbséget élvez a bajnoki pontvadászat a kupával szemben. Márpedig a hét végén Kozármislenybe, “hatpontos” meccsre utazunk.

A Békéscsaba ellen minden bizonnyal olyan játékosok is lehetőséget kapnak a bizonyításra, akik kevesebbet szerepeltek a pontvadászat során. A kedden 17.30-kor kezdődő mérkőzést Németh Ádám vezeti, segítői Takács Gábor és Kiss Balázs lesznek. Amennyiben a rendes játékidő döntetlennel zárul, 2×15 perces hosszabbításra, majd szükség esetén tizenegyes-rúgásokra kerül sor.