Meglepetések fordulója

Feltoltve: 2016.október 3
eredmenyek-672x372

A tizenkettedik forduló összecsapásain léptek pályára tegnap a másodosztályú labdarúgó csapatok. Több olyan eredmény is született, mely jókora meglepetést okozott még a szakemberek körében is.

A tavasszal még élvonalban szerepelt Puskás Akadémia vereséget szenvedett a fél éve még harmadosztályban pályára lépő Mosonmagyaróvárral szemben. A Kisvárda idegenben is lelépte a feljutásra pályázó Zalaegerszeget, s miután a Balmazújváros a 92. percben szerzett góllal csak pontot tudott menteni a Szeged ellen, az élre ugrott a táblázaton. A Nyíregyháza sokáig menetelt az ősszel, most azonban már zsinórban harmadik mérkőzésén maradt nyeretlen. A zuhanórepülésben lévő Szolnok feltámadt Siófokon, míg a Sopron meglepetésre vendégként is legyőzte a Vác gárdáját. A Dorog és a Cigánd ki-ki meccset nyert a Budaörs és a SZEOL ellen. A hét közben edzőváltáson átesett Cegléd a hosszabbításban mentette döntetlenre a mérkőzést a Kozármisleny ellen.

Eredmények: Szeged-Balmazújváros 1-1, Mosonmagyaróvár-Puskás Akadémia 2-1, Zalaegerszeg-Kisvárda 0-3, Nyíregyháza-Soroksár 1-1, Siófok-Szolnoki MÁV 0-1, Vác-Sopron 0-1, Dorog-Budaörs 3-0, Cigánd-SZEOL 3-0, Cegléd-Kozármisleny 2-2.

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.