Sorsoltak a Magyar Kupában

Feltoltve: 2016.szeptember 2

Ma délelőtt a Magyar Labdarúgó Szövetség székházában elkészítették a 2016-17-es Magyar Kupa-sorozat első fordulójának párosítását. Csapatunk az NB III. Közép csoportjában szereplő, nagy múltú Komlói Bányász együttesét kapta ellenfélnek.

A Baranya megyei gárda a tavalyi idényben egészen a hajráig versenyben volt a feljutásért, ám miután négy pont levonással büntette a klubot az MLSZ, visszaesett teljesítménye, s végül a hatodik helyen fejezte be a pontvadászatot. Az idei évad rajtja nem úgy sikerült a Varga László dirigálta együttesnek, ahogy arra szurkolói számítottak. Négy forduló után pont nélkül, 1-10-es gólkülönbséggel sereghajtóként áll a táblázaton.

A mérkőzést szeptember 21-én (szerdán) 15 órakor rendezik Komlón. Amennyiben 90 perc után döntetlen az állás, 2×15 perces hosszabbításra, majd szükség esetén tizenegyesrúgásokra kerül sor.