Vége: Aqvital FC Csákvár-Dorogi FC 1-1 (1-1)

Feltoltve: 2016.augusztus 7

A másodosztályú labdarúgó bajnokság második fordulójában a tavasszal még NB III-ban szerepelt Dorog együttesét fogadja csapatunk. A 19 órakor kezdődő összecsapásról online közvetítésben számolunk be szurkolóinknak.

Aqvital FC Csákvár-Dorogi FC 1-1 (1-1)

Csákvár, 400 néző, vezeti: Bogár Gergő (Iványi István, Kiss Balázs)

Csákvár: Kovács D. – Pintér B., Póti, Dulló, Baranyai – Mészáros D., Bakos – Paudits (Kiprich), Kocsis G., Oldal (Damásdi)- Horváth R.(Vallejos) Edző: Toldi Gábor.

Dorog: Szemerédi – Fürjes, Berkó, Bora, Fekecs – Hartyán – Grabant B., Mészáros Á., Medgyes, Bor(Kővári) – Perovic (Vígh). Edző: Németh Szabolcs.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés. Csapatunk a szokásos sárga-kékben, a vendégek fekete-pirosban léptek pályára.

2. perc: Fekecs Dávid szabadrúgás beívelését nem tudták menteni középső védőink, a labda Perovic elé került, aki középről, 16 méterről  ballal a bal alsó sarokba lőtt, 0-1.

4. perc: Mészáros Dávid a jobb oldali alapvonalról keményen középre lőtte a labdát, mely centikkel suhant el a berobbanó Horváth Roland feje előtt.

8. perc: Fekecs Dávid buktatta a jobb oldalon meglóduló Paudits Patrikot, sárga lapot kapott érte.

13. perc: Szépen felépített jobb oldali támadás végén Pintér Bence az alapvonalról középre lőtte a labdát, Horváth Roland zavaró repülése megtévesztette Szemerédi kapust, a labda tovább pörgött az ötösön, érkezett Oldal Tibor és a kapu közepébe bombázott.

16. perc: Ismét Pintér Bence okozott fejfájást a dorogi védőknek, jobbról középre lőtt labdáját Horváth Roland átlépte, ám Oldal  lövése éppen Szemerédit találta el.

Az elmúlt 10 percben a két csapat a mezőnyben birkózott, a kapuk nem kerültek veszélybe.

29. perc: Bor Dávid bal oldali beadását Kovács Dávid ütötte le Perovic fejéről az ötösön.

33. perc: Oldal mélységi indításával Horváth Roland törhetett kapura a bal összekötő helyén, ám a tizenhatos vonalán fennakadt Bora Györgyön és oda lett a lehetőség.

36. perc: Labdát vesztettünk a dorogi térfél közepén, Perovic mesteri labdából indította Grabantot, aki egyedül vezette a labdát Kovácsra, ám kapusunk óriási bravúrral a tizenhatos vonalánál kivetődve elütötte azt előle.

41. perc: Bakos emelte a tizenhatos vonalára a labdát, Paudits mellel viszatette, Kocsis Gábor azonban 18 méterről a bal sarok mellé lőtt.

42. perc: Bakos bal oldali beadását Horváth Roland a tizenegyes pontról a léc fölé csúsztatta.

Vége az első félidőnek.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

52. perc: Mészáros Dávid rossz ütemben csúszott oda Perovicnak, belépője sárga lapot ért a játékvezetőnél.

58. perc: Mindkét csapat cserél: a vendégeknél Perovic helyett Vígh, nálunk Horváth helyett Vallejos folytatja a játékot.

61. perc: Oldal cselezgetett a dorogi tizenhatoson, a labda Kocsis előtt pattant, aki jobbal azonnal eltekerte a bal sarok irányába, ám lövése célt tévesztett.

63. perc: Medgyes a tizenhatos vonalán remek tempóban tálalt Bor elé a bal összekötő helyén, a támadó 11 méteres lövését Kovács Dávid nagy bravúrral tenyerelte ki a bal alsó sarok elől.

65. perc: Vallejos  jobb oldali szabadrúgását Póti elől Bora az utolsó pillanatban csúsztatta szögletre.

68. perc: Újabb dorogi csere: Bor helyére Kővári Róbert érkezett.

75. perc: Cserél csapatunk: Oldal Tibor helyére Damásdi Alex érkezett.

76. perc: Vallejos ballal élesen tekert a rövid sarok irányába, a berobbanó Paudits elől azonban mellre vette a labdát.

84. perc: Bakos a bal oldali vonal mellől tekert szabadrúgást élesen a rövid sarok irányába, Szemerédi kapus azonban leért a ravasz lövésre.