Szurkolói ankét: csütörtök 18 óra

Szerzo:
Feltoltve: 2016.július 25
DSCF1499

Klubunknál már hagyománnyá vált az elmúlt években, hogy a bajnoki rajt előtt néhány nappal, szurkolói ankét keretében mutatjuk be az új játékosokat szimpatizánsainknak. Nincs ez másként ezúttal sem. Miközben csapatunk gőzerővel készül a vasárnapi, nyíregyházi bajnoki rajtra, klubunk tulajdonosa, Nagy Sándor július 28-án, csütörtökön 18 órai kezdettel, a szokásos helyen, a Publo Étterem és Pizzéria első emeleti termében látja vendégül szurkolóinkat. Ekkor nem csak a nyáron szerződtetett új fiúkkal találkozhatnak az érdeklődők, hanem a szakmai stáb tagjait – élükön Toldi Gábor vezetőedzővel – is faggathatják a következő idény terveiről, elvárásairól.

Szóljon hozzá

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

*

code

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>