Vége: Aqvital FC Csákvár-Balmazújváros 0-1 (0-1)

Feltoltve: 2016.április 23

A másodosztályú labdarúgó bajnokság 24. fordulójában az utolsó hat meccsén 16 pontot szerző Balmazújvárost fogadja együttesünk. Pintér Bence és Racskó Roland is felépült sérüléséből és mindketten visszakerültek a kezdőcsapatba.

A vendégek  múlt heti kezdőcsapata is megváltozott mára: visszatértek az eltiltásukat letöltő középső védők, kimaradt viszont a csatár Bor Dávid és a kiállított Kovács Ádám.

Aqvital FC Csákvár-Balmazújváros 0-1 (0-1)

Csákvár, vezeti Zierkelbach Péter (Mohos Milán, Márton Zsolt)

Csákvár: Gróf – Pintér B., Racskó, Spandler (Bartos, 32.), Baranyai – Fényes, Bakos Sz. – Molnár T., Kocsis G., Molnár Cs. – Makrai. Edző: Toldi Gábor.

Balmazújváros: Szécsi G. – Bokros, Kiss L., Papp F., Virág – Vajda S., Sigér D., Kónya, Zsiga – Belényesi, Fekete Á. Edző: Feczkó Tamás.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés: mi a szokásos sárga-kék szerelésünkben, a vendégek fehérben léptek pályára.

A meccs előtt húsz perccel leszakadt az ég, s bár a kezdésre csendesedett az égi áldás, kellően csúszóssá vált a játéktér. Egyelőre ismerkednek a játékosok egymással és a pályával is.

6. perc: Kónya Márknak kellett elhagyni a játékteret véres meze miatt, a dresszcserét követően 22-esben játszik tovább.

10. perc: Papp röviden adta haza a labdát, Makrai lecsapott rá, de nem tudta kicselezni a kapujából jó ütemben kimozduló Szécsit, s végül a védők felszabadítottak.

19. perc: Molnár Tibor keresztlabdáját Molnár Csaba tűzte kapásból kapura, csupán néhány centit tévedett.

20. perc: Belényesi 11 méterről, óriási helyzetből lőtt, Gróf nagy bravúrral hárított.

22. perc: Jobb oldali szöglet után Kiss László a léc alá  csúsztatott, 0-1.

27. perc: Bakos bal oldali szabadrúgását Makrai csúsztatta kapura, Szécsi nagy bravúrral hárított.

32. perc: Pintér Bence buktatta Zsigát, sárga lap a jutalma.

Kettő perc hosszabbítást jelzett a játékvezető.

A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. Csapatunkban Bakos Szabolcs helyett Szalai Tamás folytatja a játékot.

47. perc: Molnár Csaba hajszálpontos bal oldali beadását Molnár Tibor védőjét megelőzve, 5 méterről a jobb alsó sarok mellé fejelte.

49. perc: Bartos Julián lövése Papp kezén csattant a tizenhatoson belül, a játékvezető azonban továbbot intett.

55. perc: Makrait buktatták a tizenhatoson bal sarkánál, Molnár Csaba szabadrúgását Racskó fejelte kapura, Szécsi bravúrral tenyerelte a mezőnybe.

57. perc: Molnár Csaba tartotta fel Zsigát a felezővonalnál, sárga lapot kapott érte.

58. perc: Sigér Dávid rántotta le Molnár Tibort, ő is besárgult.

59. perc: Makrai a bal oldali alapvonalról középre lőtte a labdát, Szalai 5 méterről a kapu mellé pörgette.

60. perc: Belényesi remekül tálalta középre a labdát, Sigér senkitől sem zavartatva a tizenegyes pontról a léc fölé lőtt.

63. perc: Baranyai szemből ütközött Vajdával, a játékvezető sárga lapot adott érte.

67. perc: Kiss László nyújtott lábbal csúszott rá Szalai Tamásra, sárga lapot kapott érte.

68. perc: Molnár Csaba a bal oldali oldalvonal mellől élesen tekert a rövid sarok irányába, Papp a kapufától vágta mezőnybe a labdát.

Kocsis helyett Domján folytatja nálunk a játékot.

71. perc: Fekete Ádám kapott sárga lapot, miután buktatta Molnár Tibort.

74. perc: Fekete Ádám helyett Hadházi folytatja a vendégeknél.

80. perc: Molnár Csaba bal oldali szögletét Racskó a léc fölé csúsztatta.

A vendégek cserélnek: Belényesi helyett Bor folytatja.

85. perc: Szécsi időhúzásért sárga lapot kapott.

90. perc: A játékvezető 4 percet hosszabbít.