Vége: Aqvital FC Csákvár-Szeged 3-2 (2-1)

Feltoltve: 2015.november 28

A labdarúgó NB II. őszi zárófordulójában az idény végére remek formába lendült Szeged együttesét fogadja csapatunk. Szakvezetésünk úgy döntött, ezúttal szakít az elmúlt hetek hagyományaival és a fiatalokat csupán a kispadra ültetve vette számításba.

Aqvital FC Csákvár-Szeged 3-2 (2-1)

Csákvár, vezeti Böcskei Balázs (Horváth Zoltán, Kiss Balázs)

Csákvár: Gróf – Hajdú, Szalai (Dulló, a szünetben), Racskó, Baranyai – Domján, Bakos – Molnár T. ( Mihály D.), Kocsis (Nyilasi), Molnár Cs. – Makrai. Edző: Toldi Gábor.

Szeged: Szántai – Achim, Tóth G., Farkas M., Zabari – Oláh G. (Pászka, 53.), Berde – Szabó P., Zelenyánszki, Geiger ( Czirok, 80.)- Germán. Edző: Klausz László.

1. perc: Elkezdődött a találkozó, mi a szokásos sárga – kék csíkos szerelésünkben, a vendégek pedig tiszta fehérben léptek pályára.

3. perc: Domján indította a középen meglóduló Molnár Tibort, aki egy csel után 25 méterről megcélozta a szegedi kaput, Szántai Levente nagy bravúrral tornázta a léc fölé a labdát.

5. perc: Racskó indította jobb oldalon Molnár Tibort, a szélső remek centerezését Szántai ugyan tovább tenyerelte a berobbanó Kocsis elől ám éppen Molnár Csaba elé, aki az ötös bal sarkáról a kapu közepébe helyezett, 1-0.

8. perc: Bakos meredek indításával került nagy helyzetbe a jobb összekötő helyén Molnár Tibor, ám Zabari az utolsó pillanatban becsúszva szögletre mentett előle.

9. perc: Domján indította a bal oldali vonal mellett Molnár Csabát, a szélső beadását Kocsis pörgette kapura, Szántai ugyan bravúrral még kitenyerelte a labdát, ám érkezett Makrai Gábor és egy lépésről a hálóba bombázott, 2-0.

18. perc: Farkas Márk a saját kapujától 30 méterre életveszélyesen gurította haza a labdát, Tóth Gábor takarásából érkező Makrai majdnem elcsípte a labdát Szántai kapus elől, de a szegedi portásnak sikerült bedobásra menteni.

29. perc: Zelenyánszki emelt a jobb oldali alapvonalról a csákvári tizenegyes pontra, ahonnan Germán Tamás belsőzte kapura a labdát, Grófnak azonban csemege volt.

31. perc: Molnár Csaba baloldali szabadrúgását a rövid saroknál Molnár Tibor előrevetődve fejelte a kapu mellé.

34. perc: Geiger Norbert lépett ki a jobb összekötő helyén és 11 méterről kilőtte a hosszú alsót,2-1.

36. perc: Molnár Tibor száguldott el a jobb összekötő helyén, 16 méteres lövése épphogy elzúgott a léc fölött.

38. perc: Szabó Péter futotta le védelmünk bal oldalát, középre lőtt labdáját Germán pörgette kapura, Gróf Dávid már verve volt, ám Hajdú Sándor a gólvonalról menteni tudott.

45. perc: Makrai bőrözte be Farkas Márkot a jobb oldali alapvonalnál, majd elbotlott a földre került védő lábában, ilyenért bizony adtak már tizenegyest.

47. perc: Elkezdődött a második félidő. Kocsis buktatta Oláht a tizenhatoson belül, tizenegyest kapnak a vendégek. A büntetőt Germán a bal alsóba helyezte, 2-2.

51. perc: Molnár Csaba bal oldali beadását középről 10 méterről Domján lőtte kapura, Szántai ismét bravúrral hárított, de ismét jött Makrai aki 2 lépésről a kapuba bombázott, 3-2.

53. perc: Oláh Gergő helyére Pászka Lóránd érkezik a vendégekhez.

63. perc: Racskó gyertyája után Szabó Péter került nagy helyzetbe, de 10 méteres lövését Gróf lábbal hárítani tudta.

73. perc: Molnár Csaba bal oldali szöglete után Makrai a tizenegyes pontról lőtt kapura, a bevetődő Farkasról a léc fölé pörgött a labda.

76. perc: Bakos szabadrúgás beívelését Molnár Tibor fejelte kapura, Szántai a léc alól mentette szögletre.

84. perc: Bakos meredek indításával Makrai futotta meg a vendégek bal oldali védelmét, az ötös sarkáról leadott lövését Szántai bravúrral hárította.