Vége: Gyirmót FC Győr-Aqvital FC Csákvár 1-0 (0-0)

Feltoltve: 2015.november 21

A labdarúgó NB II. tizennegyedik fordulójában a listavezető Gyirmót együtteséhez látogat csapatunk. Toldi Gábor vezetőedző igencsak belenyúlt a szerdai, Magyar Kupa-meccsen Ferencvárost legyőző csapatába. Így jókora meglepetést okozott a házigazdák számára azzal, hogy kihagyta mindhárom gólszerzőjét, Molnár Tibort, Domján Attilát és Nyilasi Bálintot is.

Gyirmót FC Győr-Aqvital FC Csákvár 1-0 (0-0)
Gyirmót, 800 néző, vezette: Szilasi Szabolcs (Mohos, Szécsényi)
Gyirmót: Sebők – Bori, Lázár, Balogh, Völgyi – Kiss M., Horváth A. (Presinger, 82.) – Beliczky (Tóth N., 56.), Simon András (Madarász, 62.), Paku – Simon Attila. Edző: Bene Ferenc.
Csákvár: Gróf – Hajdú S., Racskó (Dulló, 67.), Szalai, Baranyai – Fényes, Bakos – Bartos (Domján, 73.), Kocsis G., Oldal (Molnár T., 56.) – Makrai. Edző: Toldi Gábor.

5. perc: Bori beadását Simon Attila fejelte kapura, Gróf biztosan hárított.

18. perc: Simon András 20 méteres lövése elzúgott a bal kapufa mellett.

21. perc: Bori emelt 25 méterről a hosszú felső sarok irányába, ám Gróf ezúttal is a helyén volt.

28. perc: Makrai iramodott meg a bal oldalon, 15 méteres lövése azonban elkerülte a hosszú sarkot.

34. perc: Éledezünk: ezúttal Oldal Tibor vette célba a hazai kaput, de Sebők Zsolt védett.

35. perc: A meccs eddigi legnagyobb helyzetét sikerült elhibáznunk: Oldal Tibor bal oldali beadását Makrai okosan tovább tolta a jobbösszekötő helyén érkező Kocsis elé, akinek 10 méteres lövését Sebők óriási bravúrral hárította.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

50. perc: Makrai Gábor lábában maradt a gól. A felezővonal közelében elcsípett egy átadást, egészen a tizenhatosig vezette, lövését azonban Sebők nagy bravúrral mentette.

54. perc: Ezt megúsztuk: Horváth bal oldali beadását Beliczky pörgette kapura, de Oldal a gólvonal közelében bele tudott lépni a labda útjába.

60. perc: Makrai bal oldali beadása centikkel zúgott el a középen, gólra éhesen berobbanó Kocsis Gábor előtt.

67. perc: Ismét Makrai veszélyeztette a hazai kaput, de 17 méteres lövését menteni tudta Sebők Zsolt.

72. perc: Megszerezte vezetést a házigazda: Tóth Norbert jó tempóban tálalt a bal szélen érkező Simon Attila elé, aki higgadtan helyezett a kapunkba, 1-0.

80. perc: Sebők parádézik a gyirmóti kapuban, ezúttal Bakos bal felsőbe tartó lövését tolta ki nagy bravúrral.

90. perc. A játékvezető 3 perc hosszabbítást jelzett.