Vége: Balmaz Kamilla Gyórgyfürdő-Aqvital FC Csákvár 4-1 (1-0)

Feltoltve: 2015.október 3

A labdarúgó NB II kilencedik fordulójában a visszavágás reményében utaztunk a “világ végére”. Majd 350 kilométeres buszozás után léptünk pályára Hajdú-Bihar megyében. Sajnos Szalai Tamás és Domján Attila továbbra sincs bevethető állapotban, s bár utóbbi leült a padra, két legrutinosabb játékosunk nélkül kezdtük az összecsapást.

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Aqvital FC Csákvár 4-1 (1-0)

Balmazújváros, 800 néző, vezette: Farkas Tibor (Pápai, Vígh-Tarsonyi)

Balmazújváros: Gazsi – Karikás (Hadházi, 60.), Papp F., Bakos B., Németh Á. – Sigér, Kónya, Varga K. (Nagy K., 53.), Vajda – Pintér (Bódis, 85.), Belényesi. Vezetőedző: Feczkó Tamás.

Csákvár: Gróf – Hajdú S., Racskó, Dulló, Baranyai – Fényes (Mihály, 78.), Bakos Sz. (Domján, 55.) – Nyilasi (Oldal, 55.), Kocsis G., Molnár Cs. – Molnár T. Vezetőedző: Toldi Gábor.

15. perc: Az első kapura lövés a találkozón: Molnár Csaba próbálkozott a tizenhatos bal sarkáról, labdája a léc fölött hagyta el a játékteret.

27. perc: Karikás adta el a labdát, ám hiába vezethettünk gyors kontrát, nem sikerült kihasználni a lehetőséget.

31. perc: Bakos Szabolcs 20 méteres lövése centikkel kerülte el a hazaiak kapuját.

Bár a mezőnyben inkább a hazaiak irányítják a játékot, kapura egyelőre mi voltunk a veszélyesebbek.

37. perc: A találkozó első sárga lapját Baranyai Ádám kapta, miután buktatta Pintér Norbertet.

40. perc: Veszélyes hazai szabadrúgás tekeredett a kapu elé, ám szerencsénkre középen lemaradtak az érkezők a labdáról.

42. perc: Fokozódott a hazai nyomás: Pintér kínálta fel lövésre a labdát Kónyának, aki állítgatás nélkül kapura tekert, a játékszer a jobb felső sarokban kötött ki, 1-0.

45. perc: A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

47. perc: Az öltözőben maradtunk: hazai szöglet után az előrehúzódó középső védő, Papp Ferenc fejelt a jobb sarokba, 2-0.

55. perc: Kettős cserére határozta el magát Toldi Gábor: a sérüléséből felépülőben lévő Domján Attila és a szélvész gyors támadó, Oldalé Tibor érkezett Bakos Szabolcs és Nyilasi Bálint helyére.

62. perc: Alig lépett pályára Oldal Tibor, máris a kapuba talált, jobb oldali beadás után talált a hazai kapuba, 2-1.

70. perc: Oldallal egyelőre nem bírnak a hazai védők, beadását követően Gazsinak kell bravúrral hárítania a berobbanó Molnár Tibor elől.

73. perc: Túlzottan kinyíltunk az egyenlítés érdekében és ez megbosszulta magát: Nagy Kevin bal oldali beadását Vajda bombázza a hálónkba, 3-1.

92. perc: Már mindenki a játékvezető sípszavát várta, mikor Belényesi Miklós kilőtte a hosszú alsó sarkot, 4-1.