Visszataláltunk a régi kerékvágásba: Aqvital FC Csákvár-Vác FC 2-1 (1-0)

Feltoltve: 2015.szeptember 27

A labdarúgó NB II. nyolcadik fordulójában rendkívül fontos mérkőzés várt csapatunkra. Ahhoz, hogy elszakadjunk a kieső zónától, mindenképpen itthon kellett tartanunk a három pontot a sereghajtó Vác ellen. A tét nagyságától függetlenül Toldi Gábor vezetőedző három fiatalunknak is bizalmat szavazott, akik a kezdő sípszótól kezdve a pályán lehettek.

Aqvital FC Csákvár-Vác FC 2-1 (1-0)

Csákvár, 300 néző, vezette:  Molnár Attila (Takács Gábor, Horváth Zoltán)
Csákvár: Gróf – Hajdú S., Racskó, Dulló, Baranyai – Bakos, Fényes – Bartos (Molnár Cs., 57.), Kocsis G., Molnár T. (Nyilasi B., 90.) – Makrai (Mihály D.. 57.). Vezetőedző: Toldi Gábor.
Vác: Tajti – Tóth G., Dlusztus, Görgényi, Hegedűs Cs. – Tóth B., Farkas P. – Obot (Rusvay, 79.), Csirszki (Magos, szünetben), Zsolnai R. – Prasler (Frank, szünetben). Vezetőedző: Sisa Tibor.
24. perc: Jobb oldali szöglet után nem tudtak felszabadítani a váci védők, s a tizenegyespontnál lepattanó labdát a bevetődő Kocsis Gábor szépségdíjas mozdulattal vágta a léc alá, 1-0.
81. perc: Kocsis Gábor a tizenhatos vonalán, estében tovább tolta a labdát a balösszekötő helyén egyedül felejtett Molnár Tibor elé, aki miután átvette, 11 méterről, jobbal kilőtte a jobb felső sarkot, 2-0.

88. perc: Rusvay ugratta ki remek tempóban Frankot, aki a balösszekötő helyéről, 15 méterről, leheletfinom mozdulattal emelt Gróf Dávid fölött a léc alá, 2-1.

Néhány perctől eltekintve csapatunk kézben tartotta a mérkőzés irányítását és megérdemelten tartotta itthon a három pontot.