A pontrúgások döntöttek: Aqvital FC Csákvár-SZTK Erima 2-3 (1-0)

Feltoltve: 2015.augusztus 23

A labdarúgó NB II negyedik fordulójában megszakadt nagy sorozatunk, hazai pályán szenvedtünk vereséget. Csapatunk sajnos megérezte a sérült Domján Attila hiányát, s hiába szerzett vezetést kétszer is a találkozó során, végül pont nélkül maradt.

Aqvital FC Csákvár-Szigetszentmiklós 2-3 (1-0)
Csákvár, 400 néző. Vezette: Botló Béla (Iványi István, Hofbauer Roland)
Csákvár: Gróf – Wild (Oldal, 76.), Szalai T., Racskó, Baranyai Á. – Bakos, Kocsis G., Hajdú S. – Mihály (Bartos, 85.), Molnár T., Molnár Cs. Edző: Toldi Gábor
SZTK: Sánta – Puskás G., Hevesi-Tóth (Kovács J., 54.), Bora, Gulyás M. – Domokos, Barna Zs. – Balázs R., Nagy O., Kollega (Szabó B., 60.) – Vólent (Szepessy R., 76.). Edző: Horváth Ferenc
Gólszerző: Mihály (1-0) a 19., Kovács J. (1-1) a 61., Bakos (2-1) a 62., Gulyás M. (2-2) a 67., Nagy O. (2-3) a 74. percben
A pontrúgások mérkőzésén – valamennyi találat így született – a vendégegyüttes jobban alkalmazkodott a játékvezetői felfogáshoz és hazavitte a három pontot.
Toldi Gábor: – Kétszer is megszereztük a vezetést, de a második egyenlítés után csökkent a koncentrációnk. Ezt a meccset a szabadrúgások, szögletek döntötték el, s ebben jobb volt a Szigetszentmiklós.
Horváth Ferenc: – Remek meccset játszottunk, a nézők jól szórakoztak. Mint a hullámvasút, olyan volt az összecsapás, felváltva estek a gólok. Az a csapat, amelyik idegenben három gólt szerez, rászolgál a győzelemre.