Továbbra is is hiba nélkül, avagy ismét nyertünk: Ajka-Aqvital FC Csákvár 0-1 (0-0)

Feltoltve: 2015.augusztus 15

A labdarúgó NB II. harmadik fordulójában idegenbe látogatott csapatunk. Akárcsak a bajnoki nyitányon, ismét három fiatallal kezdett együttesünk, s így a padra szorult a legutóbb gólt szerző Kocsis Gábor, Mihály Dávid, valamint Wild Tamás és Molnár Csaba is.
Ajka-Aqvital FC Csákvár 0-1 (0-0)
Ajka, 600 néző, vezette: Nagy Róbert (NMárkus, Demeter)
Ajka: Gőcze, Kovács G., Császár, Pákai, Zámbó – Horváth A., Gunther – Besztercei (Sowunmi, 60.), Sándor I. (Lattenstein, 77.), Major – Vittman (Pál, 86.). Edző: Jákli Péter.
Csákvár: Gróf – Hajdú, Szalai T., Racskó, Baranyai – Fényes, Domján, Bakos – Bartos (Molnár Cs., 69.), Molnár T. (Sötét, 89.), Oldal (Kocsis G., 73.). Edző: Toldi Gábor.
23. perc: Gunther Zsolt 15 méteres lövése a kapufán csattant.
77. perc: A néhány perce beállt Kocsis Gábor 25 méterről lövésre vállalkozott, labdáját a kapufa hárította.
82. perc: Bal oldali beadás után nem tudtak felszabadítani a hazai védők, a labda Bakos Szabolcs elé pattant, aki 10 métrerről, a lábak között a jobb sarokba lőtt, 0-1.