Ez nem a mi napunk volt

Feltoltve: 2015.május 17

A labdarúgó NB II. huszonnyolcadik fordulójában a listavezető vendége volt csapatunk.
Sérülések és eltiltás miatt az elmúlt hetekben megszokott kezdőcsapatunkból hiányzott ezúttal Szalai Tamás, Nyilasi Bálint, Horváth Roland, Gajdos Zsolt és Dulló Martin. Ezzel szemben tudta vállalni a játékot a legutóbbi mérkőzésről kórházba szállított Kocsis Gábor. Hosszú idő után léphetett pályára kezdőként a Dunaújvárosból télen visszatért Burucz Barna, valamint Sötét Dávid.
Vasas-Aqvital FC Csákvár 6-0 (3-0)
Illovszky-stadion, 2500 néző, vezette: Berger József (Tőkés, Szvetnyik)
Vasas: Hermány – Bori, Debreceni, Grúz (Tamás), Görgényi – Vida, Czvitkovics (Gál), Berecz – Vass P., Ferenczi (Murka), Remili. Edző: Szanyó Károly.
Csákvár: Milinte – Bakos, Burucz, Sötét, Hajdú (Szalai) – Molnár T., Domján, Kocsis, Molnár Cs. Mihály (Oldal), Varga Z. Edző: Toldi Gábor.

2. perc: Remili húzta meg a bal oldalt, remekül gurított középre, ahol érkezett Ferenczi és hat méterről, estében a kapu közepébe sodorta a labdát, 1-0.

7. perc: Berecz lövése szögletre pattant egyik védőnkről, Remili jobb oldali sarokrúgását Debreceni fejelte a léc alá, 2-0.

30. perc: Vass Patrik hozta kihagyhatatlan helyzetbe Ferenczit, aki 10 méterről a jobb sarokba lőtt, 3-0.

59. perc: Czvitkovics beadása Grúzról pattant a kapunkba, 4-0.

85. perc: Remili visszagurítását Vida 20 méterről a jobb sarokba bombázta, 5-0.

91. perc: Remeli kényszerítőzés után Remili állította be a végeredményt, 6-0.