Eredményfigyelő: nyertek a riválisok

Feltoltve: 2015.április 6

A labdarúgó NB II. huszonkettedik fordulójában a Vasas magabiztos győzelmének köszönhetően visszaszerezte az első helyet a sereghajtó Balmazújváros otthonában fontos pontokat elhullajtó Békéscsabával szemben. A Siófok meglepetésre fölényes győzelmet aratott Zalaegerszegen, míg az Ajka az utolsó percben szerzett góljával hat pontos meccset nyert a Kaposvár ellen. Tovább folytatódik a Soroksár gyengélkedése, a sárga-feketék zsinórban negyedik vereségüket szenvedték el. A Mezőkövesd nagy csatában verte a Szegedet, s így továbbra is harcban áll a feljutásért. A Gyirmót hazai döntetlene a Szigetszentmiklós ellen igencsak meglepetésnek számít.
Eredmények: Ajka-Kaposvár 3-2, Sopron-Soroksár 1-0, Mezőkövesd-Szeged 2-0, Zalaegerszeg-Siófok 0-3, Gyirmót-Szigetszentmiklós 1-1, Balmazújváros-Békéscsaba 1-1, Vasas-Szolnoki MÁV FC 4-1.

A Siófok és a Cegléd győzelmének köszönhetően megelőzte csapatunkat, míg az Ajka egy pontra felzárkózott mögöttünk a táblázaton.