Végeredmény: Gyirmót-Aqvital FC Csákvár 4-0 (1-0)

Feltoltve: 2014.november 18

Ma délután utolsó mérkőzésünket játsszuk az idei Ligakupa-sorozatban. Csapatunk az NB II bajnokaspiránsához, Győrbe látogat. Az összecsapásról 15 órától ön-line közvetítésben számolunk be szurkolóinknak.

Gyirmót FC-Aqvital FC Csákvár 4-0 (1-0)

Gyirmót, 100 néző, vezeti: Gaál Gyöngyi (Tóth V., Szalai D.)

Gyirmót: Deli – Farkas M., Lengyel, Présinger, Kovács D. – Kollár, Csemer – Molnár M., Fekete, Maidics – Tóth N. Edző: Sisa Tibor.

Csákvár: Gelei V. – Wild, Dulló, Sötét, Köntös – Molnár Cs., Reydan, Domján, Varga Z. – Nyilasi, Mihály. Edző: Toldi Gábor.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

7. perc: Mihály Dávid került kecsegtető helyzetbe, de hét méterről szétforgácsolta a kapufát.

15. perc: A tizenhatosunkon belül pattogott a labda, Tóth Norbert a balösszekötő helyéről, 10 méterről lőtt, a labda pedig egy védőn irányt változtatva a jobb sarokba vágódott, 1-0.

22. perc: Mihály Dávid 20 méteres lövését védte magabiztosan Deli.

23. perc: Domján szabadrúgás beívelése okozott riadalmat a gyirmóti tizenhatoson belül, de Deli másodjára megkaparintotta a labdát.

27. perc: A megsérült Kollár helyére Kiss Máté érkezett.

34. perc: Mihály Dávid tört be a tizenhatoson belülre, ahol a védők szorításában, “gyanús” körülmények között elesett, de a játékvezető nem látott szabálytalanságot.

40. perc: Hosszú idő után akadt munkája Gelei Vincének: Kovács Dávid beadását kellett lehúznia a kapujából kilépő portásunknak.

45. perc: A játékvezető lefújta az első félidőt.

Az első 45 percben ugyan mi irányítottuk a játékot, de gólt hazaiak szereztek, így gyirmóti előnnyel térhettek pihenőre a csapatok.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. Szokás szerint több cserét is végrehajtottak szakvezetőink: Köntös, Sötét, Domján és Mihály helyére Ambrus, Hajdú, Imrik és Molnár Tibor érkezett.

48. perc: Wild 14 méteres lövése a kapu fölött zúg el.

51. perc: Cserél a hazai együttes is: Maidics helyére Kákonyi érkezett.

53. perc: Varga Zoltán szabadrúgását Deli könnyedén húzta le.

56. perc: Ambrus száguldott el a jobb szélen, éles beadását Deli a kapujából kivetődve hárította.

59. perc: nyilasi lövését hárította magabiztosan a hazaiak kapusa.

63. perc: A semmiből növelte előnyét a vendéglátó, az alig öt perce pályán lévő Andorka remek mozdulattal, 14 méterről tekert a bal alsó sarokba, 2-0.

64. perc: Utolsó cserelehetőségünket is kihasználtuk, Molnár Csabát a sérüléséből felépült Bakos váltotta.

66. perc: Tóth 8 méteres fejesét bravúrral hárította Gelei, a kipattanót Andorka közelről a kapu mellé gurította.

67. perc: Farkas helyére Nagy Sándor érkezett.

73. perc: Andorka harmadik labdaérintéséből a második gólját szerezte: Tóth Norbert hajszálpontos átadása után 12 méterről emelt a jobb felső sarokba, 3-0.

76. perc: Imrik próbálkozott 25 méterről, életerős, de középre tartó labdáját Deli biztosan ölelte magához.

81. perc: Kákonyi szöglete után a kipattanó labdát Kiss Máté 20 méterről a bal felső sarok mellé bombázta.

82. perc: Közel álltunk a szépítéshez, de ez sem jött össze: Imrik szögletét Reydan csúsztatta meg a rövid saroknál, Deli már verve volt, de a labda a bal felső sarok mellett hagyta el a játékteret.

86. perc: Ismét eljutotta a kapunkhoz a Gyirmót és ismét gólt szerzett: ezúttal Kákonyi volt eredményes Nagy Sándor jobb oldali beadása után, 4-0.

88. perc: Mi csak helyzetig jutottunk: Varga Zoltán közeli lövése is elakadt Deliben.

90. perc: Letelt a rendes játékidő, Gaál Gyöngyi két perc hosszabbítást rendelt el.

Vége a találkozónak. Bár már a szünetben is a hazai együttes vezetett, egy órán keresztül mi irányítottuk a mérkőzést. A második kapott gól után azonban már minden esélyünk elszállt …